پک تراشه های الماس

پکیح تراشه های الماس شامل این چهار مرحله آموزشی است:

 تراشه های الماس یک جعبه است و داخلش ۴ بسته ، که در بسته ی مرحله ی اول ۲۴ صفحه جزوه راهنمای آموزش . تعداد ۲۴ کارت کلمات سایز بزرگ با نوشته ی قرمز برای جلب نگاه کودک و کتابی که حاوی ۴۴ جمله و عبارتی که با کلمات مرحله ۱ می توان ساخت . یک سی دی که فیلم آموزش زبان انگلیسی موزیکال و یک قسمت آن تکرار کلمه ها و جمله های مرحله اول در آن گنجانده شده(تحریک دیداری و شنیداری)
در ضمن با مطالعه ی جزوه ی مربوطه و یادگیری تکنیک کار ، شما دیگر می توانید بسیاری کلمه ی دیگر را هم به کودک یاد بدهید .
در بسته ی مرحله ی ۲ تعداد ۴۸ فلش کارت کلمات و ۲۴ فلش کارت جمله ها و کتاب مربوطه قرار دارد . در این مرحله با مطالعه ی جزوه مربوطه با روش فراگیری و یاد دادن جمله ها آشنا می شین . سی دی فارسی و انگلیسی هم به همان ترتیب مرحله ۱ به علاوه سرود اعداد انگلیسی .
در بسته ی مرحله ی ۳ تعداد ۹۶ کلمه جدید قرار داده شده که با ترکیب کلمات مرحله ۱ و ۲ کتاب مرحله ی ۳ نوشته شده است . کتاب به شکل خاص در سی دی هم قرار داده شده که تکرار آن کمک زیادی در یادگیری بچه ها می کند. علاوه بر آن، سی دی فیلم انگلیسی و سرود الفبای انگلیسی نیز در این مرحله قرار دارند.
در مرحله ۳ یک کتابچه لوحه ها هم هست که به کمک آن، بچه ها با حروف الفبای فارسی آشنا می شوند. این یه طرح خیلی جالب و ابتکاریست که روی جلد آن توضیحات لازم
داده شده .
مرحله ۴ جزوه ، کتاب ، سی دی و کارت کلمات انگلیسی ۹۶ کلمه است که از زیرنویس فیلم مرحله ۱ انتخاب شده اند که بچه ها قبلاً بار ها و بارها آن را دیده و با کلمه ها کام
لاً آشنا هستند . پشت این کلمه ها معنی فارسی با دو شکل کلمه و تجزیه شده به صورت حروف جدا آمده است.
لازم به ذکر است با استفاده از پک تراشه های الماس فرزند شما توانایی روخوانی بیش از ۵۰۰ کلمه، جمله و عبارت فارسی و انگلیسی را  بدست می آورد و شما والدین گرامی نیز با استفاده از تکنیک های علمی ارائه شده در راهنمای آموزشها یاد می گیرید که چگونه خواندن هر چیزی را به فرزند دلبندتان بیاموزید.