مامان و بابای عزیز لطفا اینجا را بخوانید!


شما با صــرف زمانی کمتر از نیم سـاعت در روز، بـازی مشترکی به نام کلمه بازی یاکارت بازی را با کودک خود آغاز می کنید.آشنایـی کودک شما با مهارت خواندن کلمات فارسی، فقط باید در قالب بازی و تفریح صورت بگیـرد. بازی و تفریح فعالیتی لذت بخش، سرگرم کننده، تخیلی و انرژی دهنده به جسم و فکر کودک است. همه ی بچه ها عاشق بازی، به ویژه بازی با کلمات هستند.آن ها با قسمت هــای مختلف کلمات و ترکیب آنهــا بازی می کنند و همــواره درباره ی کلمه های تــازه، معنی آنها، رابطه ی آنهــا با هـم و رابطه ی کلمــات با محیط زندگی خـودشان کنجکاوی می کنند. بنــابر این اجـازه ندهید عناصر بـازی در فرایند یادگیری- یاددهی از فضای ارتباطی شما و کودکتان حذف شود.

در بسته ی تراشه های الماس علاوه بر چهار مرحله آموزش، برای تنوع آموزش،  سیصد کلمه ی تصویر دار سایز بزرگ از ۲۰ گروه بندی مختلف مانند: اشیا، اندام ها، مکان ها، مشاغل، خوردنی ها و … و کتاب آموزش الفبا نیز وجود دارد.

تراشه های الماس تنها بسته ی آموزشی است که تاییدیه آموزش و پرورش را دارا می باشد.

- قیمت مجموعه آموزشی تراشه های الماس تحویل درب منزل ۶۵۰۰۰ تومان می باشد. (در صورت خرید اینترنتی یک عدد تخته وایت برد و ماژیک آن را هدیه می گیرید)

بسته ی تراشه های الماس شامل این

چهار مرحله آموزشی است:

مرحله ۱ :

( ۲۴ کارت سایز بزرگ شامل ۲۱ کلمه ی کلیدی ساده ، یک ضمیر ، دو فعل )  ، ( کتاب اول من شامل عبارت ها و جمله هایی که می توان  با کلمات این مرحله ساخت ) ،  ( CD شامل فیلم تلفظ کلمات فارسی  و فیلم آموزشی انگلیسی موزیکال شاد وجذاب برای کودک ) و کتاب راهنمای آموزش برای والدین و تصاویر جداگانه کلمات

در این مرحله کودک شما علاوه بر یادگیری روخوانی کلمات ، می تواند ترکیب کلمه ها و همچنین تعداد زیادی جملات کوتاه را بخواند ، مانند :  دست مامان ، لباس من ، بشقاب بابا ، من قاشق دارم ، بابا دست دارد ، مامان جوراب دارد

مرحله ۲ :

۴۸ کلمه و فعل سایز متوسط – ۲۴ کارت جملهکتاب دوم من شامل جمله هایی که می توان با کلمه ها و افعال این مرحله ساخت ( این کتاب برای ۱- تقویت جمله خوانی کودکان ۲- ایجاد ارتباط نزدیک تر با کتاب ۳- درک مفاهیم نوشتاری از طریق کتاب ۴- ایجاد رابطه ای عمیق تر با کتاب و کتاب خوانی از همین دوران کودکی  طراحی شده است )– CD شامل فیلم تلفظ کلمه ها و جمله ها و همچنین فیلم آموزشی انگلیسی موزیکالکتاب راهنمای آموزش برای والدین و تصاویر جداگانه کلمات

نمونه ای از جملاتی که کودک در این مرحله روخوانی  آنها را یاد می گیرد :

فرشته هندوانه خورد – گنجشک پرواز می کند – مامان قاشق و چنگال دارد – من بستنی می خورم – حمام صابون و شامپو دارد

مرحله ۳ :

۹۶ کلمه و فعل سایز متوسط – مجموعه ی  لوحه های حروف الفبا ( شامل ۶۴ کلمه که با سه رنگ به بخش و حروف تجزیه شده اند ) – کتاب سوم من شامل ۱۲ قصه کوتاه برای تقویت مهارت کتاب خوانی –CD شامل فیلم تلفظ کلمات و جمله های کتاب به همراه فیلم آموزشی انگلیسی و تصاویر جداگانه کلمات

در این مرحله کودک شما با حروف الفبا آشنا می شود وبه کمک کتاب راهنمای آموزش شما یاد می گیرید که چگونه خواندن چیز های دیگر را به او بیاموزید .

نمونه ای از جملاتی که کودک در این مرحله روخوانی  آنها را یاد می گیرد :

ــ کتاب ما را با مردان و زنان بزرگ آشنا می کند  ــ بابا داخل گودال رفت تا توپ را بیاورد   ــ من با کمک مادر خوب و پدر مهربانم خواندن را یاد گرفتم  ــ انسان پرواز را از پرنده آموخت

مرحله ۴ :

۹۶ کلمه فارسی و ۹۶ کلمه انگلیسی (از متن فیلم های انگلیسی ) سایز متوسط – کتاب چهارم من شامل ۱۱ قصه برای تقویت مهارت روخوانی – CD فیلم آموزش انگلیسی

لازم به ذکر است کارت های فارسی این مرحله علاوه بر خود کلمه حروف مجزای آن کلمه را هم دارد.

در بسته ی تراشه های الماس علاوه بر چهار مرحله آموزش، برای تنوع آموزش،  سیصد کلمه ی تصویر دار سایز بزرگ از ۲۰ گروه بندی مختلف مانند: اشیا، اندام ها، مکان ها، مشاغل، خوردنی ها و … و کتاب آموزش الفبا نیز وجود دارد.

با استفاده از بسته ی تراشه های الماس فرزند شما توانایی روخوانی بیش از ۱۰۰۰ کلمه ، جمله و عبارت فارسی و انگلیسی را به دست می آورد . 

- قیمت مجموعه آموزشی تراشه های الماس تحویل درب منزل ۶۵۰۰۰ تومان می باشد. (در صورت خرید اینترنتی یک عدد تخته وایت برد و ماژیک آن را هدیه می گیرید)

 

 

سخنی با والدین گرامی درباره آموزش تراشه های الماس

مفتخریم که شما و فرزند دلبندتان به جمع تراشه های الماس پیوستید و در یک تلاش مقدس فرهنگی و معنوی ما را همراهی خواهید کرد.

مطمئناً این تلاش ها به نتایج درخشان و مطلوبی خواهد انجامید. ما همیشه در کنار شما خواهیم بود و خالصانه تجربه و دانش خود را در این زمینه در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت. امیدواریم بتوانیم به این جمع سازماندهی بایسته و شایسته ای  بدهیم تا روزی به عنوان حاصل کوششی خالصانه و مقدس آن را به جامعه معرفی کنیم و پس از موفقیت کامل فرزندان با برپایی جشنی بزرگ در یک همایش شکوهمند به باور همگان بنشانیم که فعل خواستن، توانستن است را به اجرا گذاشته ایم. فرزندان این جمع اولین پیشگامان انقلاب کوچولوها خواهند بود که روزی به بالندگی و افتخارات بزرگ این مرز و بوم دست خواهند یافت.

بعضی از این والدین عزیز ممکن است نگرانی هایی در مورد ابعاد اجتماعی اینگونه آموزش ها داشته باشند که جهت روشن شدن اذهان عزیزان مطالبی را یاد آور می شود. بعد از آموزش خواندن می توانیم جهت یادگیری، کودکان را به فراگیری زبان دوم سوق دهیم. قصد ما بوجود آوردن مشکلات اجتماعی نیست مثلاً بچه شش ساله در کلاس پنجم ابتدایی بنشیند یا کودک از کودکی خود دست بردارد و به تعلیمات خشک بپردازد بلکه هدف ایجاد نوعی فضای بازی است که با کلمات ،کارتها و یا در قالب مدرسه بازی انجام می شود که به باروری هوش و استعداد کودک کمک می کند. آموزش اولیه این نیست که از طفل ۳ ساله یک کودک ۶ ساله درست کنیم یا سعی کنیم که فرزند ما در پانزده سالگی حتماً وارد دانشگاه شود بلکه آموزش قبل از دبستان بدین معنی است که کشش و ظرفیت آموزشی طفل خود را درک کنیم و خواسته های مغز در حال رشد وی را بفهمیم و او را به آموختن آنچه دوست دارد راضی کنیم. ما نمی خواهیم مغز او را پر کرده و از او یک فیلسوف بسازیم.

بلکه می خواهیم اطلاعاتی در اختیار او بگذاریم که مغز در حال رشد کودک به آن نیاز دارد تا در اولین سالهای شکل گیری مغز و فکرش بتواند به نهایت رشد خود برسد ، در این صورت است که کودکان ، با استعداد تر و با نشاط تر خواهند شد.


نمونه ای از متن یکی از نامه های شما که در سال ۱۳۸۴ توسط مادر دختری  سه ساله نوشته شده بدین شرح است :

 ….. خیلی مشتاق شدم تا از روش شما برای کودک سه ساله ام استفاده کنم. باور بفرمائید زمانی که مجله را تهیه کردم شب بود و همان شب آن را مطالعه کردم. تا صبح از هیجان خوابم نمی برد. صبح اول وقت با روابط عمومی  مجله خانواده سبز تماس گرفتم و صندوق پستی شما را …..

این نامه و نامه های بسیار دیگر اشک شوق مرا جاری کرد و وظایف سنگینی را بر دوش من گذاشت تا تمام وقت در خدمت و در اختیار هموطنان عزیزم باشم.

مراحل آموزش خواندن به چهار مرحله تقسیم شده که در یک جعبه در اختیار شما قرار می گیرد.

مبالغی که در نظر گرفته شده جهت تهیه، چاپ و بسته بندی کارت ها و راهنمای آموزشی و بخشی از آن  جهت توسعه کار و ایجاد مؤسسه پرورش استعداد های انسانی و بخشی از آن به عنوان حق الزحمه مصروف خواهد شد. که امید است پرداخت آن با رضایت خاطر کامل  شما عزیزان همراه باشد.

امیدواریم با پشتیبانی و حمایت شما والدین گرامی، چه از لحاظ تشویق و راهنمایی دیگران به استفاده از این طرح و یا دعاهای خیری که ما را از آن  بهره‌مند می‌فرمائید موجبات پیشرفت این کار جمعی را فراهم کنید.

شما به ارتباط خودتان با ما تداوم ببخشید تا بتوانیم با ادامه کار در مراحل بعدی خدمات مفیدتری در اختیارتان قرار دهیم.

از همه عزیزان کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم.

همه دوست دارند فرزندشان نابغه شود 

دستیابی فرزندان به این موهبت الهی از همت والدین آغاز می شود، تراشه های الماس راهکار مناسب را در اختیارشما می گذارد تا این باورها را در خود بوجود آورید:

۱ -   باور کنیدکه شما می توانید نبوغ را در فرزندتان بیدار کنید.

۲ -  باور کنید که فرزندتان توان آن را دارد که یک نابغه شود.

۳ – باور کنید که فرزندتان با هوش ترین است.

 

با روش آموزشی تراشه های الماس  

- به عنوان محرک های محیطی، شبکه ی عصبی مغز کودک گسترده تر می شود که این امر موجب افزایش هوش او است.

- فرزند شما در مدت ۳ الی ۶ ماه  همراه با بازی و تفریح توانایی روخوانی  فارسی و انگلیسی را بدست می آورد

- قدرت تکلم کودکان افزایش می یابد

- کودک شما با تماشای فیلم های آموزشی انگلیسی با زبان دوم  آشنا می شود

- قدرت یادگیری کودک شما افزایش می یابد

- فرزند شما به کتاب و کتاب خوانی فوق العاده علاقه مند می شود

- به کودکان کم توان ذهنی کمک می شود تا به نظم ذهنی مناسب برسند

تراشه های الماس تقدیم می کند :

ــ رایان محصولی جدید از موسسه تراشه های الماس می باشد که به منظور پوشش دادن سلیقه ی شما در آموزش خواندن کلمات به همراه تصاویر به کودکتان طراحی و تولید شده است و نسبت به محصولات مشابه بسیار کاملتر می باشد و آموزش کلمات و جملات فارسی و انگلیسی را شامل می شود. این بسته شامل تعداد ۳۰۰ کلمه ی فارسی از ۲۰   طبقه بندی محیطی و تعداد ۷۰ فعل، حروف اضافه و ربطی ، ضمایر و … و ۶۰ کارت جمله ی کامل، برای تمرین جمله سازی می باشد. تعداد کلمات انگلیسی نیز ۲۲۴ کلمه از ۲۰ طبقه بندی است.

جدول محتوای پک رایانپک رایان محصولی جدید،خلاقانه و بسیار کامل برای آموزش روخوانی فارسی و انگلیسی به کودکان ا تا ۷ ساله 

 

یاد گیری خواندن،دوست داشتنی ترین،مهمترین و مهیج ترین بازی زندگی کودکان است


تراشه های الماس چیست ؟

 در معادن ذغال سنگ کربن های کم قیمت تحت شرایط فیزیکی خاص به الماس های گرانبها تبدیل می شوند.کودکان عادی هم می توانند در شرایط محیطی مناسب به نخبه های ارزشمند تبدیل شوند. هوش ، استعداد و خلاقیِت کودکان نیازمند بستری مناسب برای رشد و شکوفایی است. برای بوجود آوردن این بستر ما و شما می توانیم نقش بنیادی داشته باشیم.
تراشه های الماس به عنوان راهنمایی که از تجربیات چندین ساله در امر نخبه پروری برخوردار است و شما، به عنوان والدینی که دغدغه آینده ی فرزندان خود را دارید، با لطف و مرحمت خداوند مهربان می توانیم افق درخشانی را برای کودکان ایران زمین ترسیم کنیم.
با اطمینان به شما می گوییم که هیچ دلیل منطقی و قانع کننده ای وجود ندارد که به خاطر آن کودک شما از صف نوابغ آینده کنار گذاشته شود. بنابراین دلیلی هم وجود ندارد که آموزش از سنین پایین را دست کم بگیریم و زمان طلایی یاد گیری در دوران کودکی را از دست بدهیم. همه ما مسئول آینده ی سرمایه های انسانی این مرز و بوم هستیم.
دانش و ثروت در وجود نوابغ آینده ایران نهفته است.منابع دست نخورده ای که با همت و تلاش شما بارور خواهند شد، انشاءالله.